Медичні відомості
Неділя, 20.01.2019, 13:50
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Основи медичних знань Шкірні грибкові хворобиРеєстраціяВхід
Меню сайту
Реклама
Анатомия человека
Справочная информация о строении человека Анатомия
Медичні сайти
Радикулит, боли в спине Остеохондроз
Статистика
Мати неушкоджену і здорову шкіру особливо необхідно при перебуванні у тропіках, де звичні грибкові хвороби. Інфекції можуть послаблювати потовиділення і втрату тепла, спричиняти тяжке нездужання через постійні подразнення. Розчухування призводять до вторинного піоґ енного зараження.

ДЕРМАТОФІТИ
Дерматофіти — це велика група грибків, що уражують зроговілі тканини і спричинюють з'яву дерматомікози на тілі і волосяного покриву голови, "свербіж дгобі" в пахвинних складках та захворювання волосся і нігтів. Найбільш загальною причиною таких хвороб є Trichophytum rubrum.
Tinea imbricata (Т. concentricum) спричинюють хвороби з характерними множинними концентричними кільцями, які призводять до інвалідності і поширені на деяких островах Тихого океану і в Південно-Східній Азії. Т. schoenleinii утворюють велику кількість пастоподібного білого смердючого матеріялу на волосяному покриві голови, відомого як фавус. Багато дерматофітів є первинними паразитами свійських і сільськогосподарських тварин.

Лікування

За легких форм захворювання дерматофіти обробляють льокальними протигрибковими мазями, а в тяжких випадках лікування здійснюють грізеофулвіном (500 мг двічі на день) або кетоконазолом (200 — 400 мг на день перорально).Форма входу
Реклама
Добавь сайт
Косметологія
  • Целлюлит
  • лечение, профилактика, косметика.
    Попередження
    При будь-якому використанні матеріалів сайту - посилання на www.healt.ucoz.ua обов'язково.
    Copyright MyCorp © 2019